Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Zaproszenie Ks. Biskupa.
  2. W sobotę nasz rodak diakon Tomasz Kiebała z rąk Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby otrzyma święcenia prezbiteratu. Polecajmy Panu Bogu w naszych osobistych modlitwach Ks. Diakona Tomasza i prośmy dla niego o obfitość Bożych łask w kapłańskim posługiwaniu w Kościele.
  3. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:15 odbędą się prymicje Ks. Tomasza Kiebały. Zachęcamy parafian a szczególnie grupy duszpasterskie do włączenia się w przygotowanie tej wyjątkowej dla naszej parafii uroczystości. Wszystkich parafian zapraszamy na Mszę św. prymicyjną.
  4. Spotkanie Rady parafialnej w poniedziałek po Mszy św. w kościele. Zapraszam członków Rady na to spotkanie gdyż jest kilka ważnych spraw do ustalenia.
  5. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne. Poprzez ofiary składane do puszek po Mszach św. w przyszłą niedzielę będziemy wspierać budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  6. Ofiary złożone w poprzednią niedzielę przeznaczone na inwestycje wyniosły 9030zł. , na Radio Via 1720zł., ofiary złożone do puszek na wsparcie rodzin w Syrii 820zł. „Bóg zapłać” za wszelkie złożone ofiary.
  7. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie II Róża Niewiast.
  8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie Okresu Wielkanocnego.
  9. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. W czwartek Adoracja od godz. 17:00 i okazja do spowiedzi. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:30. Okazja do spowiedzi od godz. 17:00.
  10. W środę zakończenie nabożeństw majowych, w czerwcu będziemy odmawiać Litanie do Najświętszego serca Pana Jezusa.
  11. Caritas naszej Diecezji zaprasza na świętowanie Dnia Matki i Dziecka na Rzeszowski Rynek dzisiaj od godz. 12:15.
  12. W sobotę w Boguchwale dzień skupienia Dzieła intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Rozpoczęcie o godz. 9:00.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.