XIII Niedziela Zwykła 2.07.2017

1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  2. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca, zapraszamy na Adorację i modlitwę w intencji powołań od godz. 17.00. Okazja do spowiedzi w czasie Adoracji.
  3. Naszych chorych i starszych parafian Ks. Marek z sakramentalną posługą odwiedzi
    w piątek od godz. 8.30. Spowiedź w I piątek od godz. 17.00.
  4. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VIII Róża Niewiast.
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  7. W naszym kościele działa już klimatyzacja. Prosimy o zamykanie drzwi. Dalsze prace związane z ogrzewaniem będą kontynuowane.
  8. Gabinet „Dental Expert” mieszczący się w budynku sklepu „Spar” zaprasza do korzystania z usług stomatologicznych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń oraz na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
  9. W okresie wakacji poza parafią odprawiamy intencje Mszy św. za zmarłych parafian od uczestników pogrzebu.
  10. Dochodzą do nas głosy o wędrowaniu po domach naszej parafii figury Matki Bożej. Informujemy, że nie zostało to ustalone z duszpasterzami naszej parafii. Jednocześnie przypominamy, że osoby zaangażowane w działalność grup powołanych przez ks. Natanka nie mają zgody i aprobaty Kościoła w Polsce.