XIV Niedziela Zwykła 9.07.2017

1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  2. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
  3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje i różne prace, wykonywane w naszym kościele. ”Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  4. Rada Osiedla informuje, że od września rusza projekt „Wsparcie rozwoju Odnawialne źródła energii…”, który przewiduje dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych u mieszkańców Rzeszowa. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz do odwiedzania strony internetowej naszej parafii.