XVI Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  2. Dzisiaj podczas poświęcenia samochodów zbierane są ofiary na środki transportu dla misjonarzy. Kwota ta zostanie przekazana do referatu misyjnego. „Bóg zapłać” za ten dar.
  3. Obok figury Matki Bożej wyłożone są plakietki z wizerunkiem św. Krzysztofa i modlitwą kierowcy. Można je zabrać do swoich samochodów.
  4. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje prowadzone w naszej parafii wyniosła 7210 zł. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na prowadzone prace w naszej świątyni.
  5. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie XI Róża Niewiast.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  7. Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie zaprasza na Odpust. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  8. Zakończony został remont dwóch pomieszczeń w piwnicy kościoła. Koszt wykonanych prac to kwota 11.225zł. Należność została zapłacona.
  9. Rozpoczęliśmy prace remontowe w jednej piwnicy plebanii.
  10. W tym tygodniu rozpoczniemy prace związane z wymianą przeszklenia frontu kościoła, wymianą reflektorów i oświetlenia prezbiterium oraz wykonaniem instalacji elektrycznej pod drogę krzyżową. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
  11. Po wakacjach rozpoczniemy instalację poszczególnych stacji drogi krzyżowej w naszym kościele. Koszt jednej stacji to kwota 4250zł. Kilka osób wyraziło chęć ufundowania konkretnych stacji. Gdyby były jeszcze chętne osoby to prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  12. Zostało zamontowane odnowione i nieco zmienione tabernakulum w naszym kościele. Koszt poniesionych prac w kwocie kilku tysięcy złotych został pokryty przez pewną osobę. „Bóg zapłać” za ten dar do naszej świątyni.