Niedziela Przemienienia Pańskiego

1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do Matki Bożej Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  2. Modlitwie różańcowej przed sumą w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  5. Kontynuujemy prace remontowe w naszym kościele. Rozpoczęliśmy wymianę grzejników, modernizację i remont kotłowni centralnego ogrzewania zaplecza naszego kościoła.
  6. W minionym tygodniu zostały wywiercone otwory w stropie kościoła pod wentylację, którą będziemy wykonywać, koszt prac to kwota 1100 zł. zostały przygotowane książki obiektów budowlanych wraz z przeglądem, koszt to kwota 2496,90 zł. wszystkie należności zostały zapłacone.
  7. Dziękuję Paniom, które w poniedziałek wieczorem sprzątały nasz kościół po wykonanych pracach. „Bóg zapłać”.
  8. Kino „Zorza” zaprasza na film „Fatima, ostatnia tajemnica” w dniach 12-18 sierpnia.