XXIII Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30. Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie V Róża Niewiast.
  3. W piątek III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na Adorację od godz. 17.00 i modlitwę w intencji uzależnionych.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Dom Księży Seniorów. W przyszłą niedzielę poprzez ofiary składane do puszek wspierać będziemy działalność Radia „Via”. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  6. Ofiary złożone do puszek w poprzednią niedzielę w kwocie 3100zł. zostały poprzez Caritas przekazane dla osób poszkodowanych w nawałnicach.
  7. W minionym tygodniu zostały zakończone prace przy ogrzewaniu i klimatyzacji naszego kościoła. Koszt wykonanych prac to kwota 53.000zł. Należność została zapłacona. Zakończyliśmy również prace przy montażu barierek i ławek na klatkach schodowych w naszej świątyni. Koszt prac to kwota 9.600zł. Należność została zapłacona. Dziękuję Panu Januszowi Sikorze za wszelkie prace stolarskie w naszej świątyni. Dalsze prace remontowe kontynuujemy.
  8. Zachęcamy parafian do włączenia się w działalność różnych grup duszpasterskich działających w naszej parafii. Terminy spotkań wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
  9. Spotkanie dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami w środę po Mszy św.
  10. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Wadowic i Łagiewnik w dniu 7 października (sobota). Koszt 50zł. Zapisy w zakrystii do 30 września. Zachęcamy do udziału.