VI Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Modlitwie Różańcowej przewodniczyć będzie II Róża Niewiast.
  3. Ofiary złożone na tacę w poprzednią niedzielę przeznaczone zostały na cele diecezjalne. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim za składane ofiary.
  4. W środę po Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  5. W środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msza św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00 i 17.00. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły (ilościowy i jakościowy).
  6. Mężczyźni św. Józefa zapraszają na spotkanie integracyjne we wtorek po Mszy św.
  7. Firma „Taurus” poszukuje osób do pracy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  8. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 16.30. Po nabożeństwie Msza św. O godz. 19.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez młodzież oazową. Również w piątek o godz. 18.00 Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpoczęcie pod Krzyżem Ofiar Komunizmu na Placu Śreniawitów.
  9. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30. Po nabożeństwie Msz św. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  10. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o przekazanie 1% swego podatku dla Caritas Bliźni w Potrzebie. Informacje na tablicy ogłoszeń i ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.