II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem modlitwy i solidarności z misjonarzami. Przez ofiary składane do puszek wspieramy pracę misjonarzy na całym świecie.
  2. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje prowadzone w naszej parafii wyniosła 7410zł. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  3. Na godz. 15.30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna.
  4. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  5. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek na godz. 16.30. Bezpośrednio po nabożeństwie
    Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież.
  6. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  7. W piątek odwiedzimy starszych i chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30, okazja do spowiedzi od godz. 15.30.
  8. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast.
  9. Zostały zakończone prace przy montażu wentylacji mechanicznej w naszym kościele. Koszt wykonanych prac to kwota 9.600zł. Należność została zapłacona. Zakończyliśmy również malowanie zakrystii i sali spotkań na zapleczu kościoła. Dalsze prace kontynuujemy.
  10. W związku z rozpoczęciem prac remontowych i przygotowaniem kościoła do malowania od jutra Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00. W piątki o godz. 17.00.
  11. Nasza Szkoła wraz z Parafią organizuje Rodzinną Olimpiadę Tenisa Stołowego, która odbędzie się w sobotę 10 marca o godz. 9.00 w sali gimnastycznej. Zachęcamy parafian do wzięcia udziału w rozgrywkach.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.