IV Niedziela Wielkiego Postu - "Laetare"

1. Na godz. 15.30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna. Dzisiaj na nabożeństwie zbierana będzie składka na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek o godz.16.30, po nabożeństwie Msza św.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi Ksiądz Profesor Piotr Dębski. Już dzisiaj zapraszamy parafian do uczestnictwa w spotkaniach rekolekcyjnych.
  4. Rekolekcje dla uczniów naszej szkoły odbędą się w dniach 15, 16 i 19 marzec.
  5. W poniedziałek 19 marca przeżywać będziemy dzień odpustu parafialnego ku czci św. Józefa naszego patrona. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Msza św. dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły o godz. 10.00.
  6. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Modlitwie różańcowej przewodniczy VI Róża Niewiast.
  7. Trwają prace remontowe w naszym kościele. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
  8. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  9. Caritas rozprowadza baranki wielkanocne, są one wyłożone na stoliku przy wyjściu. Ofiary w kwocie 5 zł. prosimy składać do skarbonki Caritas.
  10. Obok figury św. Józefa wystawiony jest kosz do którego można składać produkty spożywcze. Zebrane produkty poprzez Parafialny Zespół Caritas przeznaczone zostaną dla najbiedniejszych rodzin naszej parafii jako pomoc na święta Wielkanocne. Zachęcamy do włączenia się w tę formę pomocy potrzebującym.
  11. W najbliższy piątek o godz. 19.00 odbędzie się Droga krzyżowa ulicami naszej parafii. Rozpoczęcie przy Diecezjalnym Domu „Tabor”. Prosimy zabrać ze sobą świece. Po zakończeniu nabożeństwa w naszym kościele spotkanie dla mężczyzn. W programie Adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja, którą wygłosi Pan Profesor Jan Duda. Spotkanie zakończy Msza św. Zapraszamy do udziału wszystkich mężczyzn. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.