X Niedziela w ciągu roku

1. Dzisiaj w naszej diecezji przeżywamy Dzień świętości Małżeństw i Rodzin. O godz. 15.00 odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny, od godz. 16.00 Piknik rodzinny. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  2. Przeżywamy miesiąc czerwiec. Codziennie odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dniach powszednich Litanię będziemy odmawiać po komunii św., w niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.40.
  3. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie uczniów klas VII i II Gimnazjum – kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  4. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  5. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na adorację od godz. 17.00.
  7. Najbliższa niedziela to III niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy „Bóg zapłać”.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii oraz do odwiedzania strony internetowej naszej parafii.