XI Niedziela w ciągu roku

1. Zaproszenie Ks. Biskupa na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę.
  2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  3. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
  4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na biedne kościoły. Ofiary składane w kopertach przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na prowadzone prace w naszej świątyni.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  6. W piątek na godz. 9.00 zapraszamy na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców aby podziękować Panu Bogu za kończący się rok szkolny.