XXIII Niedziela w ciągu roku

1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30. Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast.
  3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  4. W przyszłą niedzielę poprzez ofiary składane do puszek wspierać będziemy działalność Radia „Via”. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  5. W poniedziałek od godz. 17.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania przy bazylice Pani Rzeszowa u Ojców Bernardynów.
  6. W poniedziałek po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów. Zapraszamy chłopców od IV klasy chętnych do służby przy ołtarzu.
  7. Radę Parafialną oraz Parafialny Zespół Caritas zapraszam na spotkanie w środę po Mszy św.
  8. W czwartek na Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, uczniów klas III Gimnazjum i VIII Szkoły Podstawowej.
  9. Wyjazd osób udających się do Zakopanego i Ludźmierza w sobotę o godz. 3.30 rano z parkingu przy kościele. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.