XXIV Niedziela w ciągu roku

1. W piątek wraz z Krucjatą Wyzwolenia człowieka zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  2. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedziele przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Przez ofiary składane do puszek wspieramy działalność Radia Via. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  4. Zostały zakończone prace remontowe przy schodach wejściowych oraz z tyłu kościoła. Koszt wykonanych prac to kwota 5200zł. Należność została zapłacona.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  6. Wszystkich parafian zachęcamy do włączenia się w działalność grup duszpasterskich istniejących w naszej parafii. Terminy spotkań wywieszone są na tablicy ogłoszeń.