XXVI Niedziela w ciągu roku

1. Jutro rozpoczynamy październikowe Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszamy codziennie na godz. 17.30.(Msza św. wieczorna o godz. 1800). Zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież do licznego udziału w tych nabożeństwach. Dzieci będą otrzymywały naklejki. Jeżeli warunki nie pozwalają nam na przyjście do kościoła odmawiajmy Różaniec w naszych rodzinach. W niedziele Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30. Zachęcamy do prowadzenia modlitwy różańcowej poszczególne grupy duszpasterskie działające w naszej parafii oraz Róże Różańcowe. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  2. Zapraszamy do włączenia się w działalność grup duszpasterskich w naszej parafii. Terminy spotkań poszczególnych grup wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
  3. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
  4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na wparcie prac remontowych w Ośrodku Caritas w Myczkowcach. Składaka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele diecezjalne.
  5. Zachęcamy parafian do udziału w pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy w zakrystii.
  6. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  7. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek adoracja i modlitwa w intencji powołań od godz. 17.00. Okazja do spowiedzi w czwartek w czasie adoracji oraz w piątek od godz.16.30. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.30.
  8. W przyszłą niedzielę w naszym mieście odbędzie się Procesja Różańcowa. Rozpoczęcie o godz. 15.00 na Placu Śreniawitów. Zachęcamy do udziału.