XXVIII Niedziela w ciągu roku

1. Dzisiaj przeżywamy „Dzień Papieski”. Młodzież naszej parafii zbiera ofiary do puszek na fundusz stypendialny. „Bóg zapłać” wszystkim za składane ofiary na ten cel.
  2. We wtorek przeżywać będziemy 40-tą rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Zapraszamy w tym dniu kandydatów do bierzmowania na wspólną modlitwę różańcową i Mszę św. oraz spotkanie. Wszystkich parafian zapraszamy do wspólnej modlitwy i przeżywania tej uroczystości. W tym dniu towarzyszyć nam będą relikwie św. Jana Pawła II. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tym szczególnym spotkaniu.
  3. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie XI Róża Niewiast. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy Różaniec. W niedzielę o godz. 15.30. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. Odmawiajmy również Różaniec w naszych rodzinach.
  5. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary. Składka z poprzedniej niedzieli została przeznaczona na cele diecezjalne.
  6. W naszej parafii można nabywać różne czasopisma katolickie. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy i różnych ciekawych artykułów w nich zamieszczonych.
  7. W przyszłą niedzielę odbywać się będzie liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do komunii św.
  8. W piątek wypada III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia człowieka zapraszamy na adorację od godz. 17.00.
  9. Przyszła niedziela przeżywana jest w Kościele jako niedziela misyjna. Składka z tej niedzieli przeznaczona będzie na Papieskie Dzieła Misyjne.
  10. Ze względu na małą ilość osób chętnych na wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej pielgrzymka jest odwołana. Osoby zapisane na ten wyjazd prosimy o odebranie należności w zakrystii.