XXXII Niedziela w ciągu roku

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych poprzez parafialne wypominki. Codziennie o godz. 16.40 ( w niedzielę o godz. 15.40) odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Dzisiaj przeżywamy Narodowe Święto Niepodległości. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy o naszej Ojczyźnie i tych co walczyli o niepodległość.
  3. Składka z poprzedniej niedzieli przekazana została dla Seminarium. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  4. Zostały zakończone prace przy ocieplaniu strychu plebanii. Koszt wykonanych prac to kwota 5860zł. Należność została zapłacona. W najbliższych dniach zostaną wykonane prace związane z konserwacją i naprawą mechanizmów przy dzwonach na naszym kościele oraz wymianą niektórych elementów instalacji.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Modlitwie różańcowej przewodniczy II Róża Niewiast.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Ubogich.
  7. Parafialny Zespół Caritas organizuje pomoc dla najbardziej potrzebujących naszych parafian. Od jutra przy figurze św. Józefa będzie wystawiony kosz do którego można składać różne produkty. Złożone dary zostaną przekazane dla najbiedniejszych i najbardziej potrzebujących pomocy z naszej parafii. W związku z tym bardzo prosimy aby do skrzynki Caritas w głównym przedsionku wrzucać kartki z adresem zamieszkania osoby potrzebującej i spisem najbardziej potrzebnych produktów. Po weryfikacji, w miarę możliwości będziemy starać się pomóc tym osobom. Zachęcamy parafian do włączenia się w tę formę pomocy innym.
  8. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św.
  9. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w środę po Mszy św.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii oraz  do odwiedzania strony internetowej naszej parafii.
  11. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na Adorację od godz. 16.00.