Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast.
  3. Codziennie odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych polecanych w naszych parafialnych wypominkach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca.
  5. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje prowadzone w naszej parafii wyniosła 9.010zł. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary, dzięki którym możemy kontynuować prace wykonywane w naszym kościele.
  6. Zostały wykonane prace przy konserwacji, naprawie i wymianie niektórych elementów sterowania dzwonów. Koszt wykonanych prac to kwota 6.000zł. Należność została zapłacona.
  7. Do kosza przy figurze św. Józefa można składać produkty żywnościowe dla potrzebujących. Zachęcamy parafian do włączenia się w tę formę pomocy organizowaną przez Parafialny Zespół Caritas. Prosimy również o wrzucanie karteczek do skarbonki Caritas z informacją o potrzebujących.
  8. Spotkanie kandydatów przygotowujących się do bierzmowania w środę po Mszy św.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  10. Prezydent Miasta Rzeszowa zaprasza mieszkańców Osiedla Zwięczyca na spotkanie, które odbędzie się 30 listopada w piątek w naszej szkole o godz. 16.00.