II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem modlitwy i solidarności z misjonarzami. Przez składane ofiary wspieramy pracę misjonarzy na całym świecie.
  2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  3. Na godz. 15.30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna.
  4. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  5. We wtorek przeżywać będziemy Uroczystość odpustową ku czci św. Józefa – naszego patrona. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian. W tym dniu o godz. 10.00 Msza św. odpustowa dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły.
  6. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek o godz. 16.30 i 19.00. Droga krzyżowa dla dzieci w czwartek po Mszy św.
  7. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie X Róża Niewiast.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  9. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się kiermasz różnych rzeczy wykonanych przez osoby niepełnosprawne. Zachęcamy do obejrzenia i zakupu tych przedmiotów.
  10. Dzisiaj ostatni dzień zapisów na pielgrzymką do Oświęcimia i Częstochowy. Chętnych prosimy o zapisy i wpłatę zaliczki w zakrystii.
  11. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy parafian do przystąpienia do tej szlachetnej akcji. Wypełnione deklaracje prosimy przynieść w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.15 w czasie której złożymy przyrzeczenie podjęcia adopcji.
  12. Dniem dzisiejszym rozpoczynamy czas Wielkopostnych Rekolekcji w naszej parafii. Msze św. w poniedziałek i wtorek o godz. 8.00 i 18.00. Zachęcamy wszystkich parafian do uczestnictwa w spotkaniach rekolekcyjnych.