III Niedziela Wielkiego Postu

1. Na godz. 15.30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna. Za tydzień składka na nabożeństwie Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do „Bożego Grobu”.
  2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  3. Na drogę krzyżową zapraszamy dzieci w czwartek po Mszy św., dorosłych i młodzież w piątek o godz. 16.30 i 19.00.
  4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w piątek na drogę krzyżową o godz. 16.30 i na Mszę św. w czasie której otrzymają modlitewniki.
  5. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie XI Róża Niewiast.
  6. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje w naszej parafii wyniosła 8880zł. „Bóg zapłać” wszystkim za składane ofiary.
  7. Po Mszy św. w głównym przedsionku można nabywać różne rzeczy wykonane przez osoby niepełnosprawne. Zachęcamy do zakupu.
  8. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę. Chętnych prosimy o zapisanie się w zakrystii.
  9. Droga krzyżowa ulicami naszej parafii odbędzie się w piątek 12 kwietnia po Mszy św.
  10. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii odbędzie się w Wielki Poniedziałek.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszym kościele.