IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Na godz. 15.30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, bezpośrednio po nich Msza św. wieczorna. Dzisiaj na nabożeństwie zbierana będzie składka na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek o godz.17.30 i 19.00. Dzieci zapraszamy na drogę krzyżową w czwartek po Mszy św.
  3. Msze św. po zmianie czasu w dzień powszedni o godz. 18.00.
  4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na działalność Katolickiego Radia Via. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele diecezjalne.
  5. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn.
  6. „Bóg zapłać” osobom, które podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Z naszej parafii tę adopcję podjęło 13 osób.
  7. Obok figury św. Józefa wystawiony jest kosz do którego można składać produkty spożywcze. Zebrane produkty poprzez Parafialny Zespół Caritas przeznaczone zostaną dla najbiedniejszych rodzin naszej parafii jako pomoc na święta Wielkanocne. Zachęcamy wszystkich parafian do włączenia się w tę formę pomocy potrzebującym. Zbiórka potrwa dwa tygodnie.
  8. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w poniedziałek po Mszy św.
  9. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  10. Zapraszamy w czwartek na adorację od godz. 17.00 i modlitwę w intencji powołań.
  11. Chorych i starszych parafian odwiedzimy z posługą duszpasterską w piątek od godz. 8.30.
  12. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 17.00 oraz w piątek od godz. 16.30.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.