V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj na godz. 15.30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna.
  2. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św.
  3. Dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii wraz z rodzicami zapraszamy we wtorek na Mszę św. w czasie, której zostaną rozdane książeczki.
  4. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek po Mszy św.
  5. Wszystkich parafian zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii w piątek o godz. 18.30 po Mszy św. Prosimy zabrać ze sobą świece. Nabożeństwo rozpoczniemy w kościele a  zakończymy modlitwą za zmarłych na cmentarzu.
  6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  7. Zachęcamy parafian do składania produktów spożywczych do kosza obok figury św. Józefa. Zebrane produkty zostaną przekazane najbiedniejszym rodzinom naszej parafii.
  8. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na Mszach św. poświęcenie palm.
  9. W Niedzielę Palmową będziemy przeżywać Światowy Dzień Młodzieży w łączności z Ojcem św. Uroczystości w Rzeszowskiej Katedrze pod przewodnictwem Ks. Biskupa Ordynariusza. Rozpoczęcie o godz. 11.00. Zachęcamy młodzież do wzięcia udziału.
  10. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.
  11. „Bóg zapłać” za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu na nabożeństwie Gorzkich Żali w poprzednią niedzielę w kwocie 720zł.  Również dziękuję za złożone ofiary Różom Różańcowym.
  12. W tym tygodniu rozpoczynamy spowiedzi w parafiach naszego dekanatu. Z tego względu Msza św. w sobotę o godz. 7.00.
  13. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii odbędzie się w Wielki Poniedziałek.
  14. Parafia w Niechobrzu zaprasza na Misterium Męki Pańskiej w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w parku obok kościoła.
  15. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.