IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o tej intencji.
  2. Wczoraj młodzież z klas VIII i III Gimnazjum przyjęła sakrament bierzmowania.
  3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.15 w naszej parafii przeżywamy Uroczystość Pierwszej Komunii św. „Bóg zapłać” rodzicom dzieci pierwszokomunijnych na ofiarowane kwiaty do kościoła, wystrój świątyni oraz wszelkie prace. Dziękuję również za złożony „dar ołtarza”, którym jest ornat. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do przeżywania „białego tygodnia” oraz do uczestnictwa w nabożeństwach majowych codziennie po Mszy św. a w niedzielę o godz. 15.30.
  4. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary na ten cel.
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Radio Via.
  6. Od minionego poniedziałku trwają prace remontowe przy wieży – dzwonnicy kościoła. Prosimy o zachowanie ostrożności szczególnie w czasie trwania prac.
  7. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 dzieci z klas IV przeżywać będą rocznicę pierwszej komunii św. Próba przed rocznicą w piątek po Mszy św.
  9. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św.0
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.