V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.15 dzieci z klas IV przeżywać będą rocznicę pierwszej komunii św.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie V Róża Niewiast.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane na prace, które wykonujemy przy naszym kościele.
  4. Trwają prace remontowe wieży naszej świątyni. Prosimy o zachowanie ostrożności w czasie trwających prac.
  5. Składam serdeczne podziękowania osobie, która ufundowała ornat i ampułki dla naszej parafii.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 gościć będziemy w naszej parafii Ks. Bpa Stanisława Jamrozka. Zapraszamy parafian do uczestnictwa w tej Mszy św.
  8. Caritas Diecezji Rzeszowskiej rozprowadza cegiełki na organizowaną kolonię dla 150 dzieci z Ukrainy. Zachęcamy parafian aby poprzez zakup cegiełek przyłączyć się do tej akcji. Cegiełki w cenie 5zł. wyłożone są na stoliku z prasą w głównym przedsionku. Należność prosimy wrzucać do skarbonki Caritas.