1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  3. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca.
  4. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje prowadzone w naszej parafii wyniosła 9110zł. „Bóg zapłać” za składane ofiary na prace prowadzone przy naszym kościele.
  5. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele diecezjalne oraz na wsparcie rodzin, które ucierpiały w tegorocznych powodziach w różnych rejonach naszej ojczyzny.
  6. Dzisiaj dzień wyborów. Zachęcamy wszystkich parafian do wzięcia udziału i dokonania dobrych wyborów.
  7. W najbliższą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast.
  8. Zachęcamy parafian do wsparcia organizowanego przez Caritas naszej diecezji wypoczynku dla dzieci z Ukrainy. Cegiełki na ten cel wyłożone są w głównym przedsionku. Ofiary prosimy wrzucać do skarbonki Caritas.
  9. W piątek zakończenie nabożeństw majowych. W czerwcu odmawiać będziemy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  10. Dyrekcja naszej szkoły wraz z nauczycielami i uczniami zapraszają wszystkich parafian na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Rozpoczęcie o godz. 14.00 na placu przy kościele. Zapraszamy wszystkich do udziału.
  11. W sobotę Msza św. o godz. 7.00.
  12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.