Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj kończy się Okres Wielkanocny. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.
  3. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie VIII Róża Niewiast. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W dzisiejszą niedzielę członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zbierają ofiary do puszek przeznaczone na kwiaty do ołtarzy na procesję Bożego Ciała. Za wszelkie ofiary składamy „Bóg zapłać”.
  5. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na biedne kościoły. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona została na cele diecezjalne oraz jako pomoc naszej parafii dla osób, które ucierpiały w tegorocznych powodziach.
  6. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św.
  7. Rada naszego osiedla zaprasza na „Dni Osiedla Zwięczyca”, które odbędą się w najbliższą sobotę. Rozpoczęcie o godz. 15.00. Zapraszamy mieszkańców do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
  8. W głównym przedsionku wyłożony jest kosz do którego można składać plastikowe nakrętki dla chorej Emilki. Zachęcamy aby w ten sposób wesprzeć chore dziecko w jego leczeniu i rehabilitacji. Zbiórka potrwa dwa tygodnie.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.