XX Niedziela w ciągu roku

1. W przyszłą niedzielę w Katedrze dożynki diecezjalne. Rozpoczęcie o godz. 11.00. Msza św. z poświęceniem i prezentacją wieńców żniwnych o godz. 12.00.
  2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  3. Modlitwie różańcowej przed sumą za tydzień przewodniczyć będzie V Róża Niewiast.
  4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. ”Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy kapłana z parafii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie. Składka przeznaczona będzie jako pomoc naszej parafii w budowie kościoła na Osiedlu Architektów. Zachęcamy parafian aby wspomóc materialnie budowę świątyni w sąsiedniej parafii.