XXIV Niedziela w ciągu roku

1. W piątek wraz z Krucjatą Wyzwolenia człowieka zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  2. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedziele przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Przez ofiary składane do puszek wspieramy działalność Radia Via. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  4. Terminy katechez przedmałżeńskich i przedślubnych dla narzeczonych wywieszone są na tablicy ogłoszeń. Osoby, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa zachęcamy do udziału w tych katechezach.
  5. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 28 września tj. sobota. Wyjazd o godz. 6.00, na miejscu Msza św., droga krzyżowa i zwiedzanie sanktuarium. Koszt wyjazdu 60 zł. Zapraszamy naszych parafian do wzięcia udziału. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  7. W środę po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  8. Wszystkich parafian zachęcamy do włączenia się w działalność grup duszpasterskich
           istniejących w naszej parafii. Terminy spotkań wywieszone są na tablicy ogłoszeń.