XXVIII Niedziela w ciągu roku

1. Dzisiaj przeżywamy „Dzień Papieski”. Młodzież naszej parafii zbiera ofiary do puszek na fundusz stypendialny. „Bóg zapłać” wszystkim za składane ofiary na ten cel.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy Różaniec. W niedzielę o godz. 15.30. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. Odmawiajmy również Różaniec w naszych rodzinach.
  4. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary. Składka z poprzedniej niedzieli została przekazana na cele diecezjalne oraz dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  5. W naszej parafii można nabywać różne czasopisma katolickie. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy i różnych ciekawych artykułów w nich zamieszczonych.
  6. W przyszłą niedzielę odbywać się będzie liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do komunii św.
  7. W środę 41 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.
  8. W piątek wypada III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia człowieka zapraszamy na adorację od godz. 17.00.
  9. Przyszła niedziela przeżywana jest w Kościele jako niedziela misyjna. Składka z tej niedzieli przeznaczona będzie na cele misyjne.
  10. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  11. We wtorek na wspólną modlitwę różańcową, Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania.