Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Za tydzień rozpoczynamy Adwent.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast.
  3. Codziennie przed Mszą św. odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych polecanych w naszych parafialnych wypominkach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje prowadzone w naszej parafii wyniosła 9250zł. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na ten cel.
  5. Do kosza przy figurze św. Józefa można składać produkty żywnościowe dla potrzebujących. Zachęcamy parafian do włączenia się w tę formę pomocy organizowaną przez Parafialny Zespół Caritas.
  6. Spotkanie kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z klas VIII we wtorek po Mszy św.
  7. W zakrystii można się zapisać na wyjazd do Zakopanego w styczniu. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.