VI Niedziela w ciągu roku

1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  2. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, którą zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  3. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie VIII Róża Niewiast.
  4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim za składane ofiary.
  5. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o przekazanie 1% swego podatku dla Caritas Bliźni w Potrzebie. Informacje na tablicy ogłoszeń i ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  7. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.15 na której otrzymają modlitewniki.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII w czwartek o godz. 17.00.
  9. Plastikowe nakrętki dla chorej Emilki można składać do przyszłej niedzieli włącznie.
  10. Biuro pielgrzymkowe „Pielgrzym” organizuje Narodową pielgrzymkę do Rzymu. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  11. Parafia Lutoryż organizuje w kwietniu trzydniowy wyjazd do Wrocławia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  12. Istnieje możliwość zamówienia kart wstępu na Uroczystość beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie 7 czerwca o godz. 12.00. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.