I Niedziela Wielkiego Postu

1. Na godz. 15.30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po nich  Msza św. wieczorna.
  2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do Matki Bożej Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  4. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek o godz. 16.30. Bezpośrednio po nabożeństwie
    Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 droga krzyżowa prowadzona przez młodzież.
  5. W czwartek po Mszy św. zapraszamy na drogę krzyżową dla dzieci.
  6. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie X Róża Niewiast.
  7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Poprzez ofiary składane na tacę wspierać będziemy działalność misyjną.
  8. Caritas naszej diecezji zachęca do składania ofiar do skarbonek „Jałmużna Wielkopostna”. Skarbonki wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do zabrania ich do naszych domów.
  9. W głównym przedsionku wyłożone są baranki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas w cenie 5 zł. oraz paschałki w cenie 12zł. Zachęcamy do zakupu. Ofiary prosimy wrzucać do skarbonki Caritas.
  10. Zachęcamy parafian do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  11. Rodzice chorej Emilki składają serdeczne podziękowania dla parafian za złożone nakrętki. Zebraliśmy 23 worki. Zachęcamy aby nadal składać nakrętki w naszych domach a za kilka miesięcy znów zorganizujemy zbiórkę w kościele.
  12. Kino Helios zaprasza na film „Najświętsze serce”. Jest możliwość zorganizowanego wyjazdu wraz z parafią Lutoryż w najbliższy piątek. Autobus byłby o godz. 18.30. Bilet na film 13zł. i autobus 7 zł. Chętnych prosimy o zgłoszenie i zapisanie się w zakrystii tylko dzisiaj.
  13. Organizowana przez naszą szkołę Rodzinna Olimpiada Tenisa Stołowego została odwołana. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  14. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy w czwartek na adorację od godz. 16.00, chorych i starszych parafian odwiedzimy w piątek od godz. 8.30, okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 16.00 oraz w piątek od godz. 15.30.