II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem modlitwy i solidarności z misjonarzami. Przez składane ofiary wspieramy pracę misjonarzy na całym świecie.
  2. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  3. Na godz. 15.30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna.
  4. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  5. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek o godz. 16.30 i 19.00. Droga krzyżowa dla dzieci w czwartek po Mszy św.
  6. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 16.30. Po nabożeństwie poświęcenie i wręczenie krzyży.
  7. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie XI Róża Niewiast. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Spotkanie mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  10. Obok figury św. Józefa został wystawiony kosz do którego można składać produkty żywnościowe, które zostaną przekazane przed świętami do najbardziej potrzebujących parafian. Zachęcamy parafian do włączenia się w tę formę pomocy organizowaną przez Parafialny Zespół Caritas.
  11. Za zgodą Kurii Diecezjalnej w przyszłą niedzielę przed naszym kościołem odbywać się będzie zbiórka pieniędzy na leczenie ciężko chorej dziewczynki z Ukrainy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  12. Dyrekcja naszej szkoły zwraca się z prośbą i przypomnieniem o konieczności zapisu dzieci na nowy rok do Przedszkola i Szkoły Podstawowej. Możliwość zapisu jest tylko do dnia 16 marca. Szczegóły na informacji wywieszonej na tablicy ogłoszeń.
  13. Prezydent Miasta Rzeszowa przekazuje informację o konieczności wymiany pieców węglowych. Szczegóły tych zaleceń wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
  14. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian na Uroczystość Odpustową ku czci św. Józefa patrona naszej Parafii. Msze św. 19 marca o godz. 8.00 i 18.00. Dla uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły o godz. 10.00. Uroczystością odpustową rozpoczniemy również Wielkopostne Rekolekcje Parafialne, które zakończymy w niedzielę 22 marca.