Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Mszy św. o godz. 16.00 dzisiaj i jutro nie będzie. Pozostałe godziny Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  2. Przypominamy, że w czasie Mszy św. w kościele może przebywać tylko 5 osób.
  3. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Postarajmy się, aby o godz. 15.00 wraz z całą rodziną w jedności z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach zjednoczyć się we wspólnej modlitwie Koronki do Bożego Miłosierdzia.
  4. Dziękujemy instytucjom i osobom prywatnym - wszystkim, którzy przesłali nam życzenia  świąteczne za pamięć i życzliwość.
  5. Wszystkim Parafianom składamy serdeczne życzenia świąteczne, Niech Zmartwychwstały Chrystus wszystkim hojnie udziela potrzebnych łask i błogosławi w tym szczególnie trudnym czasie. Radość wielkanocnego poranka  niech przenika codzienność naszego życia. Niech Jezus Zmartwychwstały i Zwycięski wleje w nasze serca nadzieję, radość i pokój, abyśmy podniesieni na duchu mogli przetrwać ten trudny czas. Wesołego Alleluja!!!