V Niedziela Wielkanocna

1. Modlitwie różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VIII Róża Niewiast.
  2. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  3. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje w naszej parafii wyniosła 7350zł.
  4. W związku z prośbą Papieża Franciszka w dniu dzisiejszym przez ofiary składane do puszek wspieramy mieszkańców Ukrainy. „Bóg zapłać” za składane ofiary. Dziękuję również członkom Parafialnego Zespołu Caritas za zbiórkę
  5. Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza na Pieszą Pielgrzymkę do Niechobrza w najbliższą sobotę. Wyjście spod Szkoły o godz. 9.00. Zachęcamy młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w tej pielgrzymce.
  6. We wtorek po Mszy św. zbiórka ministrantów z Gimnazjum.
  7. W środę zapraszamy na Mszę św. dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami.
  8. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek.
  9. .Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszam w sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła i terenu wokół kościoła.
  10. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie ostrzega przed kradzieżami, które dokonują osoby podające się za przedstawicieli różnych firm i zawodów. Przestrzegamy szczególnie osoby starsze przed nieznanymi osobami, które odwiedzają domy z różnymi ofertami. Prosimy o wzmożoną czujność i ostrożność.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.