XII Niedziela w ciągu roku

1. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie III Róża Niewiast.
  2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy „Bóg zapłać”.
  3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Seniorów.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz do odwiedzania strony internetowej naszej parafii. W zakładce „Ciekawostki” została umieszczona układanka dla dzieci. Zachęcamy najmłodszych do skorzystania.
  5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Nie organizujemy specjalnej Mszy św. dla dzieci. Za miniony rok szkolny podziękujemy Panu Bogu na Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII w poniedziałek o godz. 18.00. Prosimy o przyniesienie ze sobą uzupełnionych indeksów do bierzmowania oraz zeszytów ćwiczeń. W czasie Mszy św. kandydaci otrzymają krzyże. Po Mszy św. spotkanie.
  7. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony w czasie wizytacji kanonicznej naszej parafii w dniu 2 lipca na Mszy św. o godz. 18.00.
  8. Przypominamy, że wszyscy wierni w kościele uczestniczą w maseczkach, przystępując do komunii św. zachowujmy bezpieczną odległość od innych osób. Komunia św. na rękę udzielana jest w czasie każdej Mszy św. przy figurze Matki Bożej. Zachęcamy również aby wchodząc do kościoła dezynfekować ręce. Dezynfektory umieszczone są w każdym przedsionku.
  9. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św. w zakrystii ministrantów.