XIII Niedziela w ciągu roku

1. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  2. Naszych chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy
    w piątek od godz. 8.30.
  3. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św.. Spowiadamy w zakrystii ministrantów.
  4. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast.
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Dom Księży Seniorów, z  przyszłej niedzieli przeznaczona będzie dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  6. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje wyniosła 12.940zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  8. Przypominamy, że w kościele mamy obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką oraz zachęcamy do dezynfekcji rąk i zachowywania bezpiecznej odległości od innych osób.
  9. W okresie wakacji poza parafią odprawiane są intencje Mszy św. za zmarłych parafian od uczestników pogrzebu.
  10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w poniedziałek o godz. 18.00. Przynosimy ze sobą Modlitewniki bierzmowanych.
  11. W czwartek przeżywać będziemy Wizytację Kanoniczną naszej parafii. Gościć będziemy Ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego. Zapraszamy i zachęcamy parafian do uczestnictwa we Mszy św. i nabożeństwach w czwartek w kościele o godz. 9.00 i 18.00, oraz na cmentarzu o godz. 12.00.
  12. Bardzo proszę o przygotowanie na czwartek sprawozdań z działalności wszystkich grup duszpasterskich.
  13. Przebieg wizytacji będzie następujący:
  • O godz. 9.00 Msza św. na rozpoczęcie wizytacji
  • Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo
  • Po nabożeństwie spotkanie  z wszystkimi grupami duszpasterskimi
  • O godz. 12.00 na cmentarzu modlitwa Anioł Pański i wspólna modlitwa za zmarłych parafian
  • O godz. 18.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania i zakończenie wizytacji