XVI Niedziela w ciągu roku

1. W przyszłą niedzielę z racji św. Krzysztofa, którego wspomnienie wypada w tym tygodniu po Mszach św. poświęcenie samochodów. Podczas święcenia zbierane będą ofiary na środki transportu dla misjonarzy. Kwota ta zostanie przekazana do referatu misyjnego.
  2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  3. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  5. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona dla powodzian wyniosła 6290zł. Do Caritas wpłaciliśmy kwotę 2290zł., natomiast 4000zł. zostało wpłacone na konto powodzian Parafii Trzcinica. „Bóg zapłać” za ofiarność.
  6. W imieniu Ks. Proboszcza Parafii Trzcinica oraz wszystkich poszkodowanych, pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie za przekazane ofiary. Wczoraj byliśmy w Trzcinicy i widzieliśmy ogromne straty jakie przez powódź ponieśli mieszkańcy. Potrzeby mają ogromne i sami nie są w stanie sobie poradzić. Rozmawialiśmy z kilkoma rodzinami, którzy przeżywają ogromną życiową tragedię. Dlatego dziękując jednocześnie proszę o pomoc dla poszkodowanych.