XXIX Niedziela w ciągu roku

1. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy Różaniec, w niedzielę o 15.30. Zachęcamy do modlitwy w naszych rodzinach.
  2. W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II.
  3. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
  4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje, gdyż jest to Niedziela Misyjna rozpoczynająca w Kościele tydzień misyjny.
  5. Ofiary składane na tacę w kopertach przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na ten cel.
  6. Ofiary złożone do puszek w poprzednią niedzielę z racji Dnia Papieskiego w kwocie 2001,50zł. zostały przekazane na fundusz stypendialny dla młodzieży.
  7. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion zmarłych. W miesiącu listopadzie o godz. 16.40 ( a w niedzielę o 15.40)  w modlitwie Koronki do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać naszych zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary złożone z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w środę po Mszy św.
  9. Zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w czerwonej strefie w naszym kościele może znajdować się 56 osób. Przypominamy i prosimy o przestrzeganie wszelkich zasad obowiązujących w czasie trwania epidemii koronawirusa. W kościele wszyscy zasłaniają usta i nos maseczką, dezynfekujemy ręce oraz zachowujemy bezpieczną odległość od innych osób. Troszcząc się o zdrowie własne, pomyślmy również o innych osobach.
  10. Wytyczne Księdza Biskupa Rzeszowskiego:
  • Wszyscy wierni mają obowiązek respektować ograniczenia dotyczące liczby wiernych mogących przebywać w świątyni.
  • Osoby chore i starsze oraz zagrożone nie mają obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.
  • Osoby zdrowe, aktywne zawodowo i wypełniające swe obowiązki w dni powszednie nie są zwolnione z obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta.
  • Wierni, którzy nie są w stanie spełnić obowiązku niedzielnego, powinni postarać się uczestniczyć w Eucharystii w dzień powszedni lub przynajmniej poświęcić odpowiednią ilość czasu na adorację eucharystyczną.