Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Dzisiaj Msza św. po południu o godz. 14.00 w kościele.
  2. Przypominamy, że od jutra Msze św. w dzień powszedni o godz. 17.00.
  3. We Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) Msze święte o godzinie 7.00 i 17.00.
  4. Przeżywamy miesiąc listopad. Od wtorku na wspólną modlitwę za zmarłych zapraszamy w dzień powszedni o godz. 16.40, w niedzielę o 15.40. Polecając naszych zmarłych będziemy modlić się odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  5. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast
  6. W listopadzie można w każdym dniu zyskiwać odpusty za zmarłych. Zachęcamy do zyskiwania i ofiarowania odpustów za dusze zmarłych.
  7. Pod chórem wyłożone są kartki na wypominki. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary złożone z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
  8. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  10. W przyszła niedzielę poprzez ofiary składane do skarbonki Caritas wspierać będziemy Kościół Prześladowany.
  11. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  12. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.00.
  13. Chorych i starszych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek od godz. 8.30.
  14. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie pół godziny przed Mszą św. W czwartek i piątek od godz. 16.00. Spowiadamy w zakrystii ministrantów.
  15. Dzisiaj kończymy zbiórkę nakrętek dla chorej Emilki. Zachęcamy aby nadal gromadzić nakrętki w naszych domach a za kilka miesięcy zorganizujemy zbiórkę w kościele. Rodzice chorej dziewczynki bardzo serdecznie dziękują za zorganizowaną  zbiórkę. Zebraliśmy 22 worki.
  16. Przypominamy o tym, że w naszym kościele w trakcie liturgii może przebywać 56 osób. Wszyscy dezynfekujemy ręce, zachowujemy odległość i zasłaniamy usta i nos maseczkami.
  17. Trwają dalsze prace remontowe przy naszym kościele. Prosimy o zachowanie ostrożności na terenie wokół kościoła.