XXXII Niedziela w ciągu roku

1. W związku z obostrzeniami i ograniczeniami ilości wiernych w kościołach przypominamy, że w naszym kościele może przebywać 28 osób.
  2. Biskup Rzeszowski udzielił wszystkim wiernym dyspensy od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i święta. Dyspensa obowiązuje do odwołania.
  3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych poprzez parafialne wypominki. Codziennie o godz. 16.40 ( w niedzielę o godz. 15.40) odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Kartki z wypominkami można składać na tacę lub w zakrystii.
  4. W środę przeżywać będziemy Narodowe Święto Niepodległości. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy o naszej Ojczyźnie i tych co walczyli o niepodległość.
  5. Składka z poprzedniej niedzieli przekazana została dla Seminarium. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na trwające prace remontowe przy naszym kościele.
  6. Dzisiaj poprzez ofiary składane do puszki Caritas w głównym przedsionku wspieramy Kościół Prześladowany.
  7. W przyszłą niedzielę nie będzie zmian tajemnic różańcowych.
  8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwach o ubogich a potrzebującym starajmy się okazywać pomoc.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii. Jednocześnie prosimy aby w miarę możliwości przekazać prasę tym, którzy nie są obecni w kościele.
  10. Z sakramentu pokuty można skorzystać codziennie pół godziny przed Mszą św. Spowiadamy w zakrystii ministrantów.