II Niedziela w ciągu roku

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii
    i ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  3. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są różne książeczki. Zachęcamy aby zabrać je do naszych domów.
  4. Jeśli ktoś z parafian chciałby mieć w domu wodę święconą, to prosimy aby przynieść z domu i w zakrystii poprosić o jej poświęcenie.
  5. Składam podziękowania firmie „TRANS-BRUK”, zarówno właścicielowi jak i pracownikom za pracę w odśnieżaniu drogi, placu i parkingu przed kościołem. „Bóg zapłać”.
  6. Przyszła niedziela została ogłoszona „Dniem solidarności z Chorwacją”. We wszystkich kościołach przeprowadzana jest zbiórka do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. W naszym kościele ofiary dla poszkodowanych można składać do puszki Caritas w głównym przedsionku kościoła. Zachęcamy do wsparcia tej zbiórki.