III Niedziela Wielkiego Postu

1. O godz. 15.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna. Dzisiaj na nabożeństwie zbierana będzie składka na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii. Na stoliku przy wyjściu wyłożone są różne darmowe broszury i czasopisma. Zachęcamy do ich zabrania.
  3. Zgodnie z zaleceniami nie będzie organizowana przedświąteczna spowiedź w dotychczasowej formie. Spowiadamy codziennie przed Mszą św. w zakrystii ministrantów. Przed świętami będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. Szczegółowe informacje przekażemy w późniejszym czasie.
  4. We wtorek w naszej parafii odbędzie się spotkanie ze znanym rekolekcjonistą o. Ksawerym Knotzem. Spotkanie to będzie transmitowane w Internecie. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  5. W piątek w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci naszego patrona św. Józefa. Msza św. z kazaniem odpustowym o godz. 8.00. Po południu o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, o godz. 18.00 Msza św. z kazaniem odpustowym , po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do św. Józefa. Zachęcamy parafian do modlitwy i uczestnictwa w Uroczystości odpustowej. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
  6. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.
  7. Krewni rodziców bardzo chorej dziewczynki zwrócili się z prośbą o możliwość zbiórki ofiar na ratowanie życia dziecka. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zbiórka ta odbędzie się w przyszłą niedzielę do puszek przed kościołem. Zachęcamy parafian aby wspomóc materialnie walkę rodziców o zdrowie i życie ich dziecka.