XII Niedziela Zwykła 19. 06. 2016 r.

1. Słowo Księży Biskupów zapraszające do udziału w ŚDM w Krakowie.
  2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  3. „Mężczyźni św. Józefa” zapraszają mężczyzn z naszej parafii na spotkanie w piątek od godz. 20.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na naszej stronie internetowej.
  4. Dzieci i młodzież z Zespołu Szkół Nr 5, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły zapraszamy w piątek na Mszę św. dziękczynną na zakończenie roku szkolnego. Na godz. 8.00 zapraszamy uczniów Gimnazjum, na godz. 10.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej. Codziennie pół godziny przed Mszą św. służymy posługą w konfesjonale. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty przed kończącym się rokiem szkolnym.
  5. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast.
  6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na biedne kościoły w naszej diecezji.
  7. Caritas przekazał naszej parafii 4 karty na letni wypoczynek dla dzieci w Myczkowcach w dniach 19-28 lipiec. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  9. Ponawiamy prośbę do parafian o przyjęcie na nocleg w dniu 27 lipca pielgrzymów z Włoch udających się na ŚDM w Krakowie. Osoby chętne prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.