XVI Niedziela Zwykła

1. W środę przeżywać będziemy trzecią rocznicę Ingresu do Katedry Pasterza naszej diecezji Ks. Biskupa Jana Wątroby. Naszą modlitwą otoczmy Pasterza naszej diecezji.
  2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  3. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VIII Róża Niewiast.
  4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii.  Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. W minionym tygodniu zostały wstawione kolejne trzy okna witrażowe. Należność została zapłacona. Zostały również zamontowane wysięgniki na oknach w celu ich otwierania.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  7. W sobotę 23 lipca o godz. 16.00 w hali na Podpromiu odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Młodych. Organizatorzy zapraszają młodzież z naszej parafii.
  8. W czwartek po Mszy św. zapraszam na krótkie spotkanie parafian, którzy przyjmować będą na nocleg pielgrzymów z Włoch.
  9. W poniedziałek 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców. W przyszłą niedzielę modlić się będziemy za wstawiennictwem św. Krzysztofa w intencji kierowców.Błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Podczas poświęcenia będą zbierane do puszek ofiary na środki transportu dla misjonarzy. Niech to będzie nasze podziękowanie za bezpiecznie przejechane kilometry.