XVII Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła, we wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny Rodziców NMP.
  2.  Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  3. Dzisiaj podczas poświęcenia samochodów zbierane są ofiary na środki transportu dla misjonarzy. Kwota ta zostanie przekazana do referatu misyjnego. „Bóg zapłać” za ten dar.
  4. Obok figury Matki Bożej wyłożone są plakietki z wizerunkiem św. Krzysztofa i modlitwą kierowcy. Można je zabrać do swoich samochodów.
  5. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje prowadzone w naszej parafii wyniosła 6780zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  6. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  8. Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie zaprasza na Odpust. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. W środę nasza parafia gościć będzie pielgrzymów z Włoch udających się na spotkanie z papieżem w Krakowie. Pielgrzymi przybędą ok. godz. 16.00. Jest to grupa neokatechumenatu, która działa w różnych parafiach okolic Rzymu. Pielgrzymi będą modlić się, śpiewać i ewangelizować w naszej parafii. Zapraszamy parafian do wzięcia udziału w spotkaniu z pielgrzymami. Nabożeństwo i Mszę św. w naszym kościele pielgrzymi będą odprawiać około godz. 18.30. Zachęcając parafian do udziału w spotkaniu dziękuję również osobom, które przyjmą pielgrzymów na nocleg.