XX Niedziela Zwykła

1. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP i święto narodowe. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn.
  3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  4. W niedzielę 28 sierpnia w Katedrze Rzeszowskiej o godz. 11.00 odbędą się Dożynki Diecezjalne. Zachęcamy parafian do wzięcia udziału w tej Uroczystości.
  5. Młodzież z naszej parafii zachęcamy do wzięcia udziału w „Dniach Młodych Diecezji Rzeszowskiej” w Cmolasie w dniach 18-20 sierpnia.
  6. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy „Bóg zapłać”.
  7. W poniedziałek 29 sierpnia odbędzie się Rzeszowski Marsz na Rzecz Trzeźwości. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00 w kościele św. Krzyża.
  8. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na Adorację od godz. 17.00.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii