XXI Niedziela Zwykła

1. W przyszłą niedzielę w Katedrze dożynki Diecezjalne. Rozpoczęcie o godz. 11.00. Msza św. z poświęceniem i prezentacją wieńców żniwnych o godz. 12.00.
  2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  4. Modlitwie różańcowej przed sumą za tydzień przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.
  5. Przypominamy, że codziennie pół godziny przed Mszą św. służymy w konfesjonale. Przypomnijmy naszym dzieciom i młodzieży, by przed rozpoczęciem roku szkolnego przystąpili do spowiedzi.
  6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  8. Kolejny raz w naszej parafii będzie zbierany zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Niepotrzebny sprzęt będzie można składać po następnej niedzieli na wyznaczonym miejscu parkingu przed kościołem. Zgromadzone elektrośmieci zostaną odebrane w środę 31 sierpnia przed godz. 13.00. Zachęcamy parafian aby włączyć się w tę akcję, z której dochód przeznaczony jest na misje.
  9. W naszej parafii będzie możliwość przeprowadzenia bezpłatnych, przesiewowych badań słuchu dla wszystkich chętnych powyżej 6 roku życia. Planowany termin badań wyznaczony jest na 12 września w godzinach od 12.00 do 15.00.