XXVII Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni o 17:30 w niedzielę o 15:30. Zachęcamy grupy parafialne do prowadzenia modlitwy różańcowej. Chętnych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  3. W środę zapraszamy na różaniec, Mszę św. i spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, nowenna do MB Saletyńskiej w środę.
  5. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca, Zapraszamy na Adorację w czwartek od godz. 17:00 i modlitwę w intencji powołań.
  6. Chorych i starszych z posługą sakramentalną odwiedziemy w piątek od godz. 8:30.
  7. Okazja do spowiedzi codziennie w czasie nabożeństwa różańcowego, w czwartek i piątek od godz. 17:00.
  8. Dzisiaj w naszym mieście odbędzie się Procesja Różańcowa i Msza św. w intencji Ojczyzny. Rozpoczęcie o godz. 15:00 obok krzyża na Placu Śreniawitów.
  9. Modlitwie różańcowej przed sumą za tydzień przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast.
  10. W niedzielę 9 X będziemy przeżywać po raz kolejny w Polsce „Dzień Papieski”. Z tym dniem jest ściśle związana idea budowy „żywego pomnika” św. Jana Pawła II, która polega na prowadzeniu programu stypendialnego dla młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Młodzież naszej parafii będzie zbierać ofiary do puszek na ten cel. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  12. Jutro po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  13. Ofiary złożone do puszek w poprzednią niedzielę w kwocie 592zł. zostały przekazane na działalność Radia Via.