IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Dzisiaj w naszej parafii odbywa się promocja książek Pani dr Półtawskiej. Książki można nabywać w głównym przedsionku naszego kościoła.
  3. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej w środę.
  4. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy „Bóg zapłać.”
  6. Na prośbę Ojca Świętego Franciszka w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy.
  7. W środę na Mszę św. zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami.
  8. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie i egzamin przed delegatem Ks. Biskupa.
  9. Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza na dzień skupienia 23 kwietnia o godz. 10.00 w kościele św. Krzyża w Rzeszowie.
  10. Dyrekcja naszej szkoły przypomina, że trwa rekrutacja do pierwszej klasy Gimnazjum. Zachęcamy rodziców aby dokonać zapisu uczniów klas VI do kontynuowania dalszej nauki w Gimnazjum naszej szkoły.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.