XXX Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w naszej osobistej modlitwie o dziełach misyjnych na całym świecie. Składka przeznaczona jest na misje.
  2. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje wyniosła 7430zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Nowenna do Św. Józefa połączona z Nabożeństwem Różańcowym we wtorek, do Matki Bożej Saletyńskiej w środę.
  4. W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. Modlitwie różańcowej przed sumą za tydzień przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
  6. Pod chórem wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion zmarłych. W listopadzie przed Mszą św. będziemy odmawiać Koronkę w intencji naszych zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary składane z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  8. Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza na Dzień Skupienia w sobotę 29 października o godz. 10.00 w kościele św. Krzyża.
  9. Na stolikach przy wyjściu z kościoła wyłożone są informatory dla osób potrzebujących pomocy i uzależnionych.